کلام خدا

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

* همه کسانی که از گناهانشان توبه کنند و به سوی من بازگردند ، آمرزیده خواهند شد .                                                                                                                  

 

* آنها چشمانش را می بستند ،  به او سیلی می زدند و می گفتند : ای پیغمبر ! از غیب بگو ببینیم چه کسی تو را زد ؟  و بسیار سخنان ناشایست دیگر به او می گفتند .... و عیسی فرمود : خدایا ، این مردم را ببخش زیرا که نمی دانند چه می کنند .

                

* عیسی فرمود : ( در آخرالزمان ) قومها و ممالک علیه یکدیگر به جنگ برخواهند خواست ، زلزله های عظیم ، قحطی ها و بیماریهای مسری در بسیاری از نقاط روی خواهد داد و در آسمان نیز چیزهای عجیب و هولناک دیده خواهد شد . پس وقتی این رویدادها آغاز می شوند ، بایستید و به بالا نگاه کنید ، زیرا نجات شما نزدیک است .

 

* هنگامی که به اورشلیم نزدیک شدند و عیسی شهر را از دور دید به گریه افتاد و در حالیکه اشک می ریخت گفت : ای اورشلیم ، صلح و آرامش جاوید در اختیار تو قرار داده شد آما تو آن را رد کردی ... ( روزی خواهد آمد ) که ساکنانت را به خاک و خون خواهند کشید و نخواهند گذاشت سنگی بر سنگی باقی بماند .

 

* چه دشوار است که ثروتمندی وارد ملکوت خدا شود . گذشتن شتر از سوراخ سوزن آسانتر است از وارد شدن شخص ثروتمند به ملکوت خدا .

 

* ( عیسی گفت :) باز گشت من  ، در واقع همچون برق خواهد بود که در تمام آسمان می درخشد . در زمان بازگشت من مردم دنیا مانند زمان نوح  ، نسبت به امور الهی بی توجه خواهند بود .  

 

آنچه خواندیم برگرفته از انجیل لوقا بود . می دانید که در روایات اسلامی هم به این نکته اشاره شده است که حضرت عیسی نیز همراه با  حضرت مهدی ظهور خواهد کرد و یاور و پشتیبان او خواهد بود .

درود خدا بر عیسی و بر مهدی .

 

/ 14 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
yaghin

- سلام بر من روزي که زاده شدم و روزي که مي ميرم و روزي که ديگر بار زنده برانگيخته مي شوم. -- اين است عيسي بن مريم همان که درباره ي او در ترديد بودند. --- خداوند فرزندي ندارد ، ذات او مبرا از آلايش است، چون اراده ي کاري کند مي گويد موجود شو، پس موجود مي شود. سوره ي مريم آيات 33 تا 35

محبت و زيبايي

سلام آقامجيد عزيز! دوستم جالب اينکه من هم اين روزها دارم به نواری از تفسير قران آيه مريم گوش ميدهم و اين نوشته شما به دلم نشست ... حضرت عيسی خيلی مهربان و معنوی بود...بنده خالص خداوند بود... مقام خيلی بالايی نزد خداوند دارد... دلتان نورانی و بهاری باد! عيدتان هم مبارک!

rezvan

سلام . خیلی زیبا بود . او آنقدر بزرگ هست که ما را ببخشد ، و ما آنقدر کوچکیم که در مقابل عظمت او حاضر به گناه می شویم . به امید ظهور آنان که مژده ی سعادت به همراه دارند . شاد باشید و پاینده ... .

CARLOS

درود ، پيشاپيش فرارسيدن بهار را به شما خانواده و دوستانتان شاد باش می گويم ... اميدوارم سالی سراسر پيروزی و شاد کامی پيش رو داشته باشيد... سالی سراسر خودباوری و بزرگواری و گامهايی استوار در شاگردی آفرينش....

raouf

سلام .مطالب بسيار زيبا بود..يه بار ديگه سعی کد شايد عکسها رو ديدی.

abolfazl

عيد تو هم مبارک اميدوارم سالخوبی داشته باشی

رضا( حرفای خودمونی)

و اینها همه حرفایی است که گفته شده و ما کماکان بی توجه هستیم. امید که در سال آینده چشمها را بشوییم. شال نو مبارک

پارسا صدر

به نام حضرت هو. با درود و سلام خدمت شما دوست عزيز. از مطالب زيبايتان بسيار استفاده کرديم.

محمدرضا

سلام بر مهدی(عج) و بر عيسی(ع)

بابک

چون که صد آمد نود هم پيش ما است.